nnw szkolne

Dzieci, które uczęszczają do szkoły i przedszkola powinny posiadać ubezpieczenie NNW. Jego brak może powodować, że dziecko nie będzie mogło brać udziału w wycieczkach szkolnych. Jak działa ubezpieczenie dzieci w szkole i czy istnieje alternatywa dla polis grupowych?

zakrztuszenie dziecka

Zakrztuszenie u dziecka to bardzo niebezpieczna sytuacja, dlatego każda mama powinna wiedzieć, jak zachować się w sytuacji, gdy liczą się sekundy. Z naszego poradnika dowiesz się jak postępować, gdy nastąpi zakrztuszenie u niemowlaka i starszego dziecka.

powrot do pracy po macierzynskim

Narodziny dziecka to ogromna radość, ale również 12 miesięcy wyłączenia z życia zawodowego. Powrót po macierzyńskim wiąże się ze stresem i niepewnością. Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i doradzimy co zrobić, by wszystko poszło gładko.

od kiedy dziecko moze zostac samo w domu

Rodzice dzieci w wieku szkolnym często zadają sobie pytanie: od którego roku życia dziecko może zostać samo w domu? Granicę wieku wyznaczają w naszym kraju przepisy, ale pozostaje jeszcze kwestia dojrzałości dziecka. Podpowiadamy, jak rozwiązać ten rodzicielski dylemat.