Zbilansowana dieta jest jednym z czynników, które wpływają na zdrowy rozwój od najmłodszych lat. Dlatego niejadek to spore zmartwienie dla rodziców. Dlaczego dziecko nie chce jeść? Wyjaśniamy powody braku apetytu oraz radzimy, jak zachęcić pociechy do jedzenia.

Ospa wietrzna u dzieci to choroba wirusowa. Szczepienie na ospę wietrzną nie jest w Polsce obowiązkowe. Nie oznacza to jednak, że jej przebieg jest łagodny. Sprawdź, jak wyglądają objawy ospy u dzieci, jak przeprowadzić leczenie i czy zarażenie może powodować powikłania.

Czego nie można jeść w ciąży? Szczególnie należy uważać na niedogotowane lub surowe mięso, ryby oraz pokarmy, które mogą wiązać się z ryzykiem infekcji. Na tych produktach lista się nie kończy. Sprawdź, czego nie może zawierać Twoja dieta w ciąży.

Jesteś w ciąży i do tego jesteś głodna? Szukasz przekąski, która uszczęśliwi Twój brzuszek i maluszka? Przyszłe mamy wiedzą, że zdrowa dieta to prawidłowy rozwój dziecka. Co jeść w ciąży, by dobrze się czuć i zadbać o swoje maleństwo?

  1. Objawy depresji u dziecka- kiedy powinniśmy szukać pomocy?
  2. Smutek czy depresja- jakie objawy są sygnałem alarmowym
  3. Czy moje dziecko może mieć depresję? Poznaj objawy choroby

Budzę się, a może wcale nie spałem, bo przecież nie mam siły wstać, a ona się złości i krzyczy, że znowu się spóźnię, że ona się spóźni przeze mnie. Czasami tak bardzo jej nienawidzę, nienawidzę też szkoły, wszystkiego i siebie też nienawidzę!