Link4 Mama Zdrowie Urwisa

Boisz się, że urwis nagle zachoruje? O każdej porze dnia i nocy pod naszym telefonem będzie czekał pediatra gotowy do udzielenia Ci pomocy. W razie potrzeby zorganizujemy też wizytę u specjalisty dziecięcego i opłacimy połowę jej kosztów.

Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka

Czasami zdarzają się chwile, w których potrzebujesz wsparcia. Zapewnimy Ci więcej spokoju, a dziecku dodatkową opiekę w nagłych sytuacjach: szybkie dostarczenie leków i sprzętu rehabilitacyjnego oraz organizację domowych korepetycji przy dłuższej chorobie.

To normalne, że się boisz. Każda mama tak ma!

Boisz się, że Twoje dziecko nagle zachoruje? Że nie poradzisz sobie ze wszystkim sama? Martwisz się, że nikt nie udzieli Ci wsparcia? Że dziecko zostanie samo w szpitalu? Że jego choroba spowoduje duże zaległości w szkole? Te strachy nie są Ci obce? Każda mama tak ma! W LINK4 Mama możesz liczyć na nasze wsparcie. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne ubezpieczenie dla dziecka - pakiety, które dadzą Ci wsparcie i zapewnią więcej spokoju.

Znajdziesz w nich konsultacje ze specjalistami dziecięcymi oraz domowe korepetycje, jeśli Twoje dziecko zachoruje i będzie mieć zaległości w szkole. Jeżeli Twoje dziecko się rozchoruje lub ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi i trafi do szpitala, my zapewnimy Ci łóżko obok Twojej chorej pociechy. Wypłacimy pieniądze także w przypadku zachorowania dziecka na sepsę czy pneumokoki.

Poznaj produkty LINK4 Dziecko

Zapewnij sobie więcej spokoju, a dziecku dodatkową ochronę.

Proponujemy Ci rozwiązania, które pomogą oswoić Twoje strachy:
Link4 Mama Zdrowie urwisa
+
Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka
A może chcesz zapoznać się z pełną ofertą ubezpieczeń LINK4 Mama?
Link4 Mama LINK4 Mama

Mamo, chcesz zgłosić szkodę?

Link4 Mama
Zadzwoń pod numer!
604 14 14 14
Link4 Mama

Pamiętaj, by przygotować wcześniej PESEL lub numer polisy.