Link4 Mama OC w życiu prywatnym

Twoje dziecko to mały urwis z nadmiarem energii? Obawiasz się, że wybije szybę sąsiadowi, zarysuje rowerem samochód, wjedzie w kogoś na nartach? A może Ty obawiasz się, że zarysujesz wózkiem sklepowym samochód na parkingu? To nie problem. Zapłacimy za szkody, które osobom trzecim zmaluje Twoje dziecko lub… Ty sama.

Link4 Mama Pomoc prawnika

Martwisz się, co czeka na Ciebie po powrocie do pracy z urlopu macierzyńskiego? A może potrzebujesz porady prawnika w codziennych sytuacjach? Nasi prawnicy będą pod telefonem i pomogą rozwiązać te problemy.

To normalne, że się boisz. Każda mama tak ma!

Boję się że po urlopie macierzyńskim nie będę mogła wrócić do pracy

Martwisz się, czy w pracy po urlopie macierzyńskim będzie do czego wracać? Że pracodawca złamie Twoje prawa, a ty nie będziesz wiedzieć, jak się bronić? Że nie poradzisz sobie z kupnem mieszkania i innymi umowami? Boisz się o swoje prawa podczas porodu? Te strachy nie są Ci obce? Każda mama tak ma! W LINK4 Mama możesz liczyć na nasze wsparcie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne ubezpieczenie dla mamy - pakiety, które dadzą Ci wsparcie i zapewnią więcej spokoju. Znajdziesz w nich konsultacje z prawnikiem w codziennych kwestiach, takich jak: prawa pacjenta, tematyka spadkowa, majątkowa, sprzedaż i kupno mieszkania. Zapewniamy Ci także pomoc psychologa w sytuacjach stresowych.

Poznaj produkty LINK4 Mama

Zapewnij sobie więcej spokoju, a dziecku dodatkową ochronę.

Proponujemy Ci rozwiązania, które pomogą oswoić Twoje strachy:
Link4 Mama OC w życiu prywatnym
+
Link4 Mama Pomoc prawnika
A może chcesz zapoznać się z pełną ofertą ubezpieczeń LINK4 Mama?
Link4 Mama LINK4 Mama

Mamo, chcesz zgłosić szkodę?

Link4 Mama
Zadzwoń pod numer!
604 14 14 14
Link4 Mama

Pamiętaj, by przygotować wcześniej PESEL lub numer polisy.