Link4 Mama NNW dla mamy

Martwisz się, że są rzeczy, nad którymi nie zapanujesz? Że stanie się coś złego i nie będziesz mogła otoczyć bliskich pełną opieką? Mamy dla Ciebie ubezpieczenie, które pozwoli oswoić Ci się ze strachami i mniej martwić o to, co będzie dalej.

Link4 Mama Zdrowie mamy

Boisz się, że nagle zachorujesz i sama będziesz potrzebować pomocy? A może martwisz się nagłą gorączką lub wysypką u Twojego dziecka i chciałabyś od razu skonsultować to z lekarzem? Mamy dla Ciebie ubezpieczenie, które zapewni Ci pomoc w trudnych sytuacjach.

To normalne, że się stresujesz. Każda mama tak ma!

Boisz się, że macierzyństwo Cię przerośnie? Obawiasz się, czy Twoje starsze dziecko nie będzie się czuło odrzucone, kiedy pojawi się rodzeństwo? A może jesteś w ciąży i chcesz porozmawiać z lekarzem o swoich obawach? Bycie mamą to ciągły stres, który wpływa negatywnie także na nasze dzieci. W LINK4 Mama pomożemy Ci go oswoić.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne ubezpieczenie dla mamy - pakiety, które dadzą Ci wsparcie i zapewnią więcej spokoju. Znajdziesz w nich pomoc i konsultacje z psychologiem, porady profesjonalnej położnej, dietetyka i innych specjalistów. Udostępnimy Ci również infolinię medyczną 24/7, abyś w nagłych sytuacjach, o każdej porze dnia i nocy otrzymała rzetelną poradę medyczną.

Poznaj produkty LINK4 Mama

Zapewnij sobie więcej spokoju, a dziecku dodatkową ochronę.

Proponujemy Ci rozwiązania, które pomogą oswoić Twoje strachy:
Link4 Mama NNW dla mamy
+
Link4 Mama Zdrowie mamy
A może chcesz zapoznać się z pełną ofertą ubezpieczeń LINK4 Mama?
Link4 Mama LINK4 Mama

Mamo, chcesz zgłosić szkodę?

Link4 Mama
Zadzwoń pod numer!
604 14 14 14
Link4 Mama

Pamiętaj, by przygotować wcześniej PESEL lub numer polisy.