Ubezpieczenie dla mamy

Nikt nie jest w stanie zastąpić mamy w opiece nad jej dziećmi. Niestety czasem zdarzają się sytuacje, w których przyda Ci się pomoc. Poznaj naszą ofertę:

Link4 Mama Zdrowie mamy
Link4 Mama Szybka pomoc dla mamy
Link4 Mama Pomoc prawnika
Ubezpieczenia dla dziecka

Robisz wszystko, żeby zapewnić swoim dzieciom jak najlepszą opiekę. Ale czasem są sytuacje, w których możesz potrzebować pomocy finansowej, np. zachorowanie na sepsę czy pneumokoki. Poznaj naszą ofertę:

Link4 Mama NNW dziecka
Link4 Mama Zdrowie urwisa
Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka
Link4 Mama Ubezpieczenie turystyczne

Wybierasz się w podróż? Pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym, które pomoże Ci w trudnych sytuacjach. Poznaj naszą ofertę:

  • Jeżeli w takcie podróży zagranicznej nagle zachorujesz lub ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi - zorganizujemy leczenie poza granicami Polski oraz pokryjemy jego koszty, w tym koszt niezbędnych zabiegów / operacji w razie nagłej potrzeby.
  • Jeżeli w takcie podróży zagranicznej zachorujesz i trafisz do szpitala – zaopiekujemy się Twoimi dziećmi - zorganizujemy zakwaterowanie i transport Twoich dzieci do Polski.
  • A nawet zwrócimy Wam koszty transportu do Polski lub w inne bezpieczne miejsce w razie zamachu terrorystycznego lub katastrofy naturalnej.
Link4 Mama Ubezpieczenie domu i mieszkania

To normalne, że boisz się pożaru, zalania lub włamania. Poznaj naszą ofertę ubezpieczeń domu i mieszkania.

  • Zapewniamy szeroki zakres ochrony - ubezpieczenie od pożaru, zalania, wichury i innych 20 zdarzeń losowych, a także od kradzieży z włamaniem lub rabunku.
  • W ramach Assistance, w razie potrzeby, zapewniamy Ci pomoc: hydraulika, elektryka, ślusarza i innych fachowców
  • Chronimy również domy w budowie i przebudowie.
Link4 Mama Ubezpieczenie samochodu

Warto dbać o bezpieczeństwo swoich dzieci także w samochodzie. U nas, wraz z ubezpieczeniem samochodu Autocasco, możesz ubezpieczyć fotelik dziecka i to zupełnie za darmo!

  • Pamiętaj o możliwości ubezpieczenia Assistance - w razie wypadku zapewnimy Ci pomoc drogową średnio w 30 minut.
  • Dostaniesz od nas bezpłatną nawigację na Twój smartphone. Dzięki niej ominiesz korki, a jeżdżąc bezpiecznie, otrzymasz od nas zwrot aż do 30% Twojej składki OC+AC.
  • Współpracujemy z siecią kilkuset warsztatów w całej Polsce.

Mamo, chcesz zgłosić szkodę?

Link4 Mama
Zadzwoń pod numer!
604 14 14 14
Link4 Mama

Pamiętaj, by przygotować wcześniej PESEL lub numer polisy.