Link4 Mama NNW dziecka

Robisz wszystko, by zapewnić swojemu dziecku jak najlepszą opiekę, ale boisz się, że coś złego i tak może się zdarzyć? Przyda Ci się wsparcie! NNW Dziecko to świadczenia, które zapewnią Tobie i Twoim dzieciom więcej spokoju w razie wypadku.

Link4 Mama Zdrowie urwisa

Boisz się, że urwis nagle zachoruje? O każdej porze dnia i nocy pod naszym telefonem będzie czekał pediatra gotowy do udzielenia Ci pomocy. W razie potrzeby zorganizujemy też wizytę u specjalisty dziecięcego i opłacimy połowę jej kosztów.

To normalne, że się boisz. Każda mama tak ma!

Zastanawiasz się, czy szkoła lub przedszkole to bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka? Czy małemu nie przydarzy się nic złego? Obawiasz się o bezpieczeństwo Twoich dzieci podczas zajęć pozaszkolnych lub szkolnej wycieczki? Te strachy nie są Ci obce? Każda mama tak ma! W LINK4 Mama możesz liczyć na nasze wsparcie w razie wypadku.

W LINK4 Mama - ubezpieczeniu dla dziecka, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne pakiety, które dadzą Ci wsparcie i zapewnią więcej spokoju. Wiemy, jak ważna jest edukacja, dlatego znajdziesz w nich domowe korepetycje, które zapewnimy Twojemu dziecku w razie dłuższej choroby, by szybko nadrobiło zaległości szkolne.

Poznaj produkty LINK4 Dziecko

Zapewnij sobie więcej spokoju, a dziecku dodatkową ochronę.

Proponujemy Ci rozwiązania, które pomogą oswoić Twoje strachy:
Link4 Mama NNW dziecka
+
Link4 Mama Zdrowie urwisa
A może chcesz zapoznać się z pełną ofertą ubezpieczeń LINK4 Mama?
Link4 Mama LINK4 Mama

Mamo, chcesz zgłosić szkodę?

Link4 Mama
Zadzwoń pod numer!
604 14 14 14
Link4 Mama

Pamiętaj, by przygotować wcześniej PESEL lub numer polisy.