Link4 Mama Zdrowie mamy

Twoje dziecko spędza za dużo czasu w Internecie, a Ty chciałabyś porozmawiać na ten temat z psychologiem? Mamy dla Ciebie ubezpieczenie, które zapewni Ci pomoc w trudnych sytuacjach.

Link4 Mama Pomoc prawnika

Boisz się, że Twoje dziecko w Internecie spotka coś złego? Martwisz się, co czeka na Ciebie po powrocie do pracy z urlopu macierzyńskiego? A może potrzebujesz porady prawnika w codziennych sytuacjach? Nasi prawnicy będą pod telefonem i pomogą rozwiązać te problemy.

To normalne, że się boisz. Każda mama tak ma!

Obawiasz się, że Twoje dzieci nie są bezpieczne w Internecie? Że trafią na nieodpowiednie dla nich strony internetowe lub że ktoś może wyrządzić im tam krzywdę? A może za dużo czasu spędzają w sieci i boisz się ich uzależnienia? Te strachy nie są Ci obce? Każda mama tak ma! W LINK4 Mama pomożemy Ci je oswoić.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne ubezpieczenie dla mamy - pakiety, które dadzą Ci wsparcie i zapewnią więcej spokoju. Znajdziesz w nich pomoc prawnika w stresującej sytuacji oraz konsultacje z psychologiem np. gdy zauważysz, że Twoje dziecko spędza coraz więcej czasu w Internecie.

Poznaj produkty LINK4 Dziecko

Zapewnij sobie więcej spokoju, a dziecku dodatkową ochronę.

Proponujemy Ci rozwiązania, które pomogą oswoić Twoje strachy:
Link4 Mama Zdrowie mamy (ubezpiecznie podstawowe)
+
Link4 Mama Pomoc prawnika (ubezpieczenie dodatkowe)
A może chcesz zapoznać się z pełną ofertą ubezpieczeń LINK4 Mama?
Link4 Mama LINK4 Mama

Mamo, chcesz zgłosić szkodę?

Link4 Mama
Zadzwoń pod numer!
604 14 14 14
Link4 Mama

Pamiętaj, by przygotować wcześniej PESEL lub numer polisy.