Link4 Mama Zdrowie urwisa

Boisz się, że urwis nagle zachoruje? O każdej porze dnia i nocy pod naszym telefonem będzie czekał pediatra gotowy do udzielenia Ci pomocy. W razie potrzeby zorganizujemy też wizytę u specjalisty dziecięcego i opłacimy połowę jej kosztów.

Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka

Czasami zdarzają się chwile, w których potrzebujesz wsparcia. Zapewnimy Ci pomoc, a dziecku dodatkową opiekę w nagłych sytuacjach: szybkie dostarczenie leków i sprzętu rehabilitacyjnego oraz organizację domowych korepetycji przy dłuższej chorobie.

To normalne, że się boisz. Każda mama tak ma!

Martwisz się, że coś złego wydarzy się Twojemu dziecku podczas kolonii, a Ciebie nie będzie w pobliżu? A co jeśli nagle zachoruje? Te strachy nie są Ci obce? Każda mama tak ma! W LINK4 Mama możesz liczyć na naszą pomoc w razie wypadku lub choroby dziecka.

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne ubezpieczenia dla mamy i dziecka - pakiety, które dadzą Ci wsparcie i zapewnią więcej spokoju. W razie choroby - pomożemy w zorganizowaniu wizyty u specjalisty dziecięcego nawet poza miejscem Twojego zamieszkania. Jeżeli Twoje dziecko nagle trafi do szpitala - my zapewnimy Ci łóżko obok Twojej chorej pociechy, nawet kilkaset kilometrów od domu.

Poznaj produkty LINK4 Dziecko

Zapewnij sobie więcej spokoju, a dziecku dodatkową ochronę.

Proponujemy Ci rozwiązania, które pomogą oswoić Twoje strachy:
Link4 Mama Zdrowie urwisa
+
Link4 Mama Szybka pomoc dla dziecka
A może chcesz zapoznać się z pełną ofertą ubezpieczeń LINK4 Mama?
Link4 Mama LINK4 Mama

Mamo, chcesz zgłosić szkodę?

Link4 Mama
Zadzwoń pod numer!
604 14 14 14
Link4 Mama

Pamiętaj, by przygotować wcześniej PESEL lub numer polisy.